ÜLDKONTAKTID:

KUMMIBOX OÜ

E-mail:        info@carbox.ee

Üldinfo nr:  +372 56 555 22

 

 

meie kauplused, teenindused:

CARBOX KUMMIBOX

TARTU Teguri 37a

KUMMIBOX

TARTU  F.R Kreutzwaldi 56d

CARSTOP KUMMIBOX

VALGA Kelli 7 (Tartu mnt)

Avatud:

E-R 9-18

L,P suletud

Hooaegadel (märtsis vastavalt vajadusele) ca 01.03-30.04 ja 01.10-30.11 oleme avatud laupäeviti 9-15

 

 

Avatud:

E-R 9-18

L, P suletud

Hooaegadel (märtsis vastavalt vajadusele) ca 01.03-30.04 ja 01.10-30.11 oleme avatud laupäeviti 9-15

 

 

Avatud:

NB! Alates 01.07.2016 uued lahtiolekuajad!

E-R 8-17

L,P suletud

Hooaegadel ca (märtsis vastavalt vajadusele) 01.03-30.04 ja 01.10-30.11 oleme avatud laupäeviti 9-15

 

           

                    
 Tel 7304 314  Tel 7422 038  Tel 7642 504

Müügikonsultant

Martin Ehasalu

tel. 5666 6969

e-mail: martin@carbox.ee

 

Müügikonsultant

Joel Luht, tel. 5655 522,

e-mail: joel@carbox.ee

 

Juhataja

Natalja Hanst, tel. 56 646 070,

e-mail: natalja@carbox.ee

 

Direktor

Toomas Vask, tel. 5646 4817,

e-mail: tom@kummibox.ee

Müügikonsultant

Roman Kivenko

tel 56 666 141

e-mail: roman@carbox.ee

 

Müügikonsultant (Veoauto, põllumajandus-

ja tööstusrehvid)

tel. 5659 502

info@carbox.ee

 

Müügikonsultant

tel. 5666 9666

 

 

 

 

Meister-Juhataja

Rait Kommer

tel: 5659 503

e-mail: rait@carbox.ee

 

 

Sekretär Aire Saaron

Tel.  5666 5444

aire@carbox.ee

 

e-mail: valga@carstop.ee

 

 

 

 

 

Meister

Hooldusnõunik

Sildade reguleerija

Elektrik, diagnostik

Rehvitehnikud

Meister

Hooldusnõunik

Rehvitehnikud

Sildade reguleerija

 

Meister

Hooldusnõunik

Sildade reguleerija

Diagnostik

Rehvitehnikud

 

postiaadress ja muud andmed:

Ettevõtte nimi: Kummibox OÜ, meie registreeritud kaubamärk on Carbox. Valga kauplus/teenindus on Carstopi sõidukite kiirteeninduse keti liige.

 

Postiaadress:
Teguri 37a

50107 Tartu

Eesti

 

Äriregistri nr. 10736498
Kmkr. nr. EE100678691
Arveldusarve nr (Swedbank IBAN): EE122200221016340067

SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

 

Lisainformatsioon:

Juhatuse liige, ettevõtte osanik Toomas Vask   tom@kummibox.ee (autoteenindused, seadmed, personal)
Juhatuse liige, ettevõtte osanik Erkki Jürgenson   erx@kummibox.ee (rehvikeskused, reklaam, turundus, WWW)