Autoteenindus
0

Autokaupade müük ja autoremont

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all.

 

Meie kolme asukoha peale kokku on kaupluse pinda 75m2 (4-6 müügikonsultanti), teeninduse pinda 800m2 (11 tõstukit, 5-11 töötajat) ja ladu 800m2.

 

Viimaste aastate (2008-2010) realisatsiooni netokäive on ca 0,6 mln EUR ja prognoosime alates 2011 aastast liikumist 1 mln EURi poole.

 

Ajalugu

1998 a sügisel alustasime Tartu linnas aadressil Vaba 38A rehviteenindusena (rehvide ja velgede müük ning paigaldus sõidu-, paki- ja maastikuautodele).

1999 aastal tõime Saksamaalt esimese koorma 1500 kasutatud rehviga, millede realiseerimine ka õnnestus.

2000 a novembris avasime Tartus Kreutzwaldi tänaval kauplus-teenindus-lao.

2000 a tõime rehve nii Saksamaalt, Soomest kui ka Norrast. Alustasime Eesti tootja Master taastatud rehvide müüki.

2004 a oktoobris ostsime Valgas Kelli 7 rehviremonditöökoja.

2005 a müüsime 50% kasutatud rehve ja ülejäänud osas taastatud ja uusrehve. Sellel ajal reklaamisime end kui:

 

"kasutatud rehvide maaletooja, müüakse ca 10 000 rehvi aastas, seega on võimalik pakkuda rehve laias valikus, alustades mootorrataste rehvidest kuni 18" sõiduauto rehvideni välja, garanteerides kvaliteedi, soodsa hinna ja garantii. Lisaks pakume vähemal määral vähekasutatud põllumajandusmasinate ja veoki rehve 17.5"- 36". Praegune tehniline tase ning professionaalsed töötajad võimaldavad vahetada 6-9 sõiduki rehvid ühes tunnis".

 

2006 a müüsime ca 12000 rehvi.

2008 a Valga esindus liitus CarStopi ketiga ja alustasime sõidukite remonttöödega.

2008 a suvel sulgesime Tartus Vaba 38a rehviteeninduse ja avasime Tartus Teguri 37a kaarhallis CARBOXI autoteeninduse ja KUMMIBOXI rehviteeninduse.

2009 a www.carbox.ee internetis ajabroneerimise süsteem (rehvitöödele hooaegadel, autoremondiks omale sobival ajal, silla reguleerimiseks jne).

2010 aastaks oleme välja arendanud tipptasemel tehnika ja kõrge profesioonilise meeskonnaga:

 

1) Tartus Teguri 37a autokauplus-teenindus CARBOX (autovaruosade müük, veermiku remont, 3D sillastend, sõidukite hooldus, elektritööd, veakoodide lugemine, diagnostika, mootorite remont jne) ja samas kohas rehvikauplus-teenindus KUMMIBOX (lai sortiment rehve: kasutatud, taastatud ja uued ning kvaliteetne teenustöö).

2) Tartus Kreutzwaldi 56d rehvikauplus-teenindus-ladu KUMMIBOX (kasutatud rehvide ladu ca 5000tk, taastatud rehvide ladu ca 1000tk ja uusrehvide ladu. Samas teostatakse ka sõidukitele õlivahetust, veermiku ülevaatust ja pisemaid remonditöid: piduriklotside vahetus jne).

3) Valgas Kelli 7 autokauplus-teenindus CARBOX (autovaruosade müük, veermiku remont, 3D sillastend, sõidukite hooldus, veakoodide lugemine, mootorite remont jne) ja samas kohas rehvikauplus-teenindus KUMMIBOX (lai sortiment rehve: kasutatud, taastatud ja uued ning kvaliteetne teenustöö).

4) Rehvide ja varuosade müük üle Eesti.

 

2010+ ootel arendustööd:

1) Tartus Kreutzwaldi 56D autoremondi juurutamine.

2) Valgas Kelli 7 autoremondi laiendamine 3-lt tõstukilt 5-le. Kõrvalhoonetele rakenduste leidmine (autovaruosade kauplus, pesula, ülevaatus, keretööd vms).

3) Tartus Ringtee ääres Lõunakeskuse vastas Raja 33 kinnistule autokeskuse arendamine (sõidukite müük, varuosad, teenindused, ladu).

4) Tallinnasse müügikanal, ladu.

 

Visioon

Meie visiooniks on olla kvaliteeti hindavate tarbijate esimene valik autoremondi ja rehviteeninduste turul, olles usaldusväärne ja meeldejääv, parima klienditeenindusega ning mitmekesine ja konkurentidest eristuva autokauba ja rehvivalikuga auto varuosakauplus-teeninduste ning rehvikauplus-teeninduste kett, mis oma tegevusega maksimeerib omanikutulu ja hoolitseb klientide ning töötajate rahulolu eest.

 

Meie eesmärgiks on pakkuda võimalikult laia tootevalikut, kvaliteedi- ning hinnaskaalat, alustades odavatest kasutatud rehvidest kuni uute ja kallite rehvitööstuse tipptoodeteni välja. Sama joont hoiame ka auto varuosade müümisel.

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee