Autoteenindus
0

Autoremont CarBox

 
Iga väiksemgi ebatäpsus või puudujääk auto tehnoseisundis muudab edaspidise sõidu kordades ohtlikumaks.
 
Iga kulunud detail avaldab märgatavalt suuremat  koormust teistele osadele. Kui te ei ole oma sõiduki korrasolekus kindel, on mõistlik tuua oma auto kontrolli. Selleks, et edasisi kilomeetrid muretult läbida, remontige oma autot ainult professionaalses autoremonditöökojas. CarBox teeninduses teostavad remonttöid aastatepikkuse kogemuse ning jätkuva väljaõppega lukksepad. Oskuslik töö käsikäes tehniliste teadmiste ning kaasaegsete seadmetega tagavad meie klientidele kiire ja kvaliteetse autoremondi.
 
Meie teenuste hulka kuuluvad:
 
Autoremonti pakkume nii sõidu- kui ka pakiautodele!
Tehes koostööd erinevate varuosakauplustega, suudame hankida Teie sõidukule vajalikud kvaliteetsed autovaruosad. CarBox-is tehtud töödele ja paigaldatud varuosadele anname kaasa korralise garantii.
 
Veendu selles kõiges ise!

Broneeri aeg internetis: SIIN

või helista

 

Lisainfo saamiseks saatke e-mail: info@carbox.ee 

või külastage meie teenindusi.

 

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee