Autoteenindus
0

Rehvivahetus - rehvitööd

 

 

Investeerime oma töötajate oskuste arendamisse ning seadmetesse, mis võimaldavad pakkuda lahendusi ka ebastandardsemate rehvide vahetamisel (nt. suured madalaprofiilsed rehvid, keskavata veljed, mootorratta velgede tasakaalustamine, rataste pesu pesumasinas, sportrehvide paigaldamine, kardi rehvide montaaž). 

 

rehvivahetus

 

Võib tunduda, et kõik rehvid, eriti uued, on täiesti sümmeetrilised, ilma vigadeta ja peaksid tagama ülimugava sõidu. Ükski rehv pole aga täiuslik ning masina all veeredes võivad isegi väikesed vead tunduda suurte defektidena. Seetõttu on rehvide tasakaalustamine väga oluline.


Üks esimestest märkidest, et rehvid on tasakaalust väljas on roolis vibratsiooni esinemine. Tuntava vibratsiooni tekitamiseks piisab väga väikesest rehvi kaaluvahest. Vibratsiooni võivad põhjustada ka muud probleemid, näiteks kahjustanud rehv või kõver velg. Ohtliku olukorra vältimiseks on oluline probleemile kiiresti jälile jõuda.

 

rehvivahetus-Tartu

 

Tasakaalustamata rehvid muudavad sõidu ebamugavaks, muutes juhtimise raskemaks ning lükates edasi rooli reaktsiooniaega. Samuti võib olla rehvide ebaühtlane kulumine põhjustatud tasakaalustamata rehvidest. Kui rehv on ebaühtlaselt kulunud, on rehvi purunemise oht sõidu ajal suurem.
 

Mida meie rehvivahetusteenus sisaldab?

  • sõiduki tõstmist tõstukiga,
  • poltide ja mutrite puhastamine ning määrimine määrdeainega,
  • kuni 60 grammiseid raskusi ühe velje kohta, 
  • uued tubeless ventiilid,
  • uued rehvikotid,
  • poltide, mutrite (ka turvaelementide) kinnitamine dünamomeeter võtmetega.

 

Teeme oma tööd kiirelt ja kvaliteetselt. Iga auto on erinev. Omame automargi põhiselt aastatepikkuseid kogemusi, teame kuidas iga automargiga õigesti ümber käia. Rehve vahetame sertifikaadi kohaselt nii, nagu seda rehvitootjad edasimüüjatelt nõuavad. Koos rehvidega vahetame ka ventiilid ja rehvidele laseme vastavalt autotootjate normidele rõhu sisse.

 

rehvivahetus-Tartus

 

Igale tööle ja rehvidele on garantii ja mured lahendatakse kiirelt.

 

Hoiustame ka Teie rehve rehvihotellis parimatel tingimustel ja õiges asendis. Rehve saab kätte igal tööpäeval. Tööoote ajaks on Teile loodud mugav ootesaal, värske kohvi, tee ja veega, mitmekesise literatuuriga ja tasuta wifi internetiühendusega.

 

Selles kõiges võite veenduda, külastades CarBoxi esindusi!

Broneeri aeg internetis: SIIN

või helista

 

Lisainfo saamiseks saatke e-mail: info@carbox.ee 

või külastage meie teenindusi.

   

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee