Autoteenindus
0

Rehvivahetus - rehvitööd

 

 

Investeerime oma töötajate oskuste arendamisse ning seadmetesse, mis võimaldavad pakkuda lahendusi ka ebastandardsemate rehvide vahetamisel (nt. suured madalaprofiilsed rehvid, keskavata veljed, mootorratta velgede tasakaalustamine, rataste pesu pesumasinas, sportrehvide paigaldamine, kardi rehvide montaaž, mustri lõikamine).  

 

Mida meie rehvivahetusteenus sisaldab?

  • sõiduki tõstmist tõstukiga,
  • poltide ja mutrite puhastamine ning määrimine määrdeainega,
  • kuni 60 grammiseid raskusi ühe velje kohta, 
  • uued tubeless ventiilid,
  • uued rehvikotid,
  • poltide, mutrite (ka turvaelementide) kinnitamine dünamomeeter võtmetega.

 

Teeme oma tööd kiirelt ja kvaliteetselt

Iga auto on erinev. Omame automargi põhiselt aastatepikkuseid kogemusi, teame kuidas iga automargiga õigesti ümber käia. Rehve vahetame sertifikaadi kohaselt nii, nagu seda rehvitootjad edasimüüjatelt nõuavad. Koos rehvidega vahetame ka ventiilid ja rehvidele laseme vastavalt autotootjate normidele rõhu sisse. 

 

Igale tööle ja rehvidele on garantii ja mured lahendatakse kiirelt.


Hoiustame ka Teie rehve rehvihotellis parimatel tingimustel ja õiges asendis. Rehve saab kätte igal tööpäeval. Tööoote ajaks on Teile loodud mugav ootesaal värske kohvi, tee ja veega, mitmekesise literatuuriga ja tasuta wifi internetiühendusega.

 

Selles kõiges võite veenduda, külastades CarBoxi esindusi!

Broneeri aeg internetis: SIIN

või helista

 

Lisainfo saamiseks saatke e-mail: info@carbox.ee 

või külastage meie teenindusi.

   

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee