Autoteenindus
0

Auto kliimaseadme hooldus ja täitmine

 

Iga süsteem vajab regulaarset hooldust, nii ka kliimaseade.

 

Auto kliimaseade töötab koduse kliimaseadmega võrreldes ränkades tingimustes. Kiired temperatuurimuudatused ja mootorivibratsioon võivad põhjustada kliimasüsteemi lekkeid. Eesti kliimas on tihtipeale temperatuurid madalad ja enamus autodel lülitub kliimaseade nullilähedastel kraadidel end ise välja. Kui auto kliimaseade ei tööta ehk kliimakompressor on pikalt väljalülitatud ei toimu süsteemis gaasi ja õli ringlemist, mis on vajalik süsteemi tihendite säilimiseks. Seetõttu on mõistlik iga aasta või kahe tagant lasta kliimasüsteem üle kontrollida.

 

Kuidas tunda ära riknenud kliimasüsteem?

  • kliimaseade ei puhu autosse külma õhku,
  • kliimaseade ei suuda eemaldada akende siseküljelt niiskust,
  • Ventilatsiooniavadest eralduv ebameeldiv või võõras lõhn.

 

Kliimaseadme hooldusel veendume esmalt, et kliimasüsteem ei lekki, esinenud lekked me parandame ning teostame põhjaliku süsteemi kontrolli. Kliimasüsteem vajab toimimiseks kindlat rõhku, seetõttu on oluline, et kõik torud, andurid ja lõdvikud oleksid kahjustuseta. Kliimaseadme täitmisel lisame külmutusagendi ning kontrollime kliimaseadme toimimist.

 

 

Kui märkad oma auto juures ühte neist murekohtadest või kahtlustad kliimasüsteemil rikkeid siis võta meiega ühendust.

Broneeri aeg internetis: SIIN

või helista

 

Lisainfo saamiseks saatke e-mail: info@carbox.ee 

või külastage meie teenindusi.

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee