Autoteenindus
0

Autodiagnostika

 

Autodiagnostika tähendab auto tehnilise seisukorra uurimist rikete parandamiseks ning ennetamiseks.

 

Auto armatuurlaud on täis erinevaid tulesid, mille ülesanne on riketest märku anda, kuid need ei anna alati täielikku ülevaadet rikete põhjustest. Probleemile jälile saamiseks ühendatakse auto arvutiga, kuvatakse kogu info auto kohta ekraanile, vaadatakse ja tõlgendatakse programmis ilmevaid veakoode ning leitakse kiirelt rikke allikas. 

 

Millal autodiagnostikat teostada lasta?

  • armatuurlaual põleb tuli (hoiatustuli);
  • mootoril ei ole jõudu;
  • kütusekulu on suurenenud.

 

Diagnostika kaudu on võimalik avastada rikked, mida muidu üles ei leia. 

 

Armatuurlaua veatule süttimise põhjuse leidmiseks pöörduda koheselt teenindusse. Diagnostika teostamine on kiire ning võrdlemisi odav. Veateate ignoreerimisel võib üks lahenduseta jäänud viga hakata mõjutama teisi auto tööks vajalikke tarvikuid. Tänapäevaste autode seadmeid juhivad mitmed erinevad elektroonilised juhtimisplokid ja andurid. Kogu elektriahela rohkuse tõttu on vea kiiremaks tuvastamiseks loodud spetsiaalsed autodiagnostika seadmed, millega hõlpsamalt probleemile jälile jõuda. 

 

Too oma auto meile ja saame üheskoos kiirelt veale jälile!

Broneeri aeg internetis: SIIN

või helista

 

Lisainfo saamiseks saatke e-mail: info@carbox.ee 

või külastage meie teenindusi.

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee