Autoteenindus
0

Rehvivahetus - kontaktivaba ajabroneerimine

Kontaktivaba rehvivahetus.

Eriolukorrast tulenevast raskustest piirame kokkupuudet, ning pakume välja- kontaktivaba rehvivahetust.

 

Teenuse tasu on Teile sama, kuid erineb mõningate käitumis reeglitega.

 

Kui soovite kontaktivaba rehvivahetust, siis tuleks jälgida järgmiseid reegleid:

 

 1. Broneeri rehvivahetuse aeg. Palun kirjelda täpset teenust, mida sa soovid saada.
  1. Kui teostate broneeringu telefonitsi, kindlasti mainige, et soovite kontaktivaba rehvivahetust. Teeninduste kontaktid:
  2. Kui teostate broneeringu kodulehelt www.carbox.ee . Valige soovitud teenindus, täitke kohustuslikud lahtrid, ning märkuste alla lisage „ kontaktivaba rehvivahetus“.
 2. Rehvivahetuseks saabudes proovige jõuda kohale 5 minutit enne broneeritud aega. Sõitke teenindusele nii, et oleksite nähtaval kohal. NB! Väldi auto ukse ette parkimist! Oota meie teenindaja edasisi juhiseid.
 3. Sõiduki töökotta sissesõitmine:
  1. Võimalus on jätta auto meie personalile sisse sõita. Meie töötajad kasutavad nii kaitseks kindaid , kui ka maski.
  2. Võimalus on ka ise sõiduk töökohale sõita. NB! Sellisel juhul tuleb viibida rehvivahetuse aja autos ( töö teostamiseks kulub umbes 30 minutit). Palun jälgi tähelepanelikult teenindaja juhistest. Kui oled autoga ilusti töökohal, palun vabasta käik neutraal asendisse ning ära rakenda käsipidurit. Paika sättimiseks võivad töömehed veeretada autod- ei tasu ehmuda, palun ÄRA RAKENDA SÕIDUPIDUREID! Teid tõstetakse ülesse ohutusse kõrgustesse, kuid soovitatav on tulla üksi, et autos ei toimuks liikumist. NB! Kui auto on tõstukipostide vahel, ei pääse Teie enam autost välja , palume varuda kannatust.
 4. Vajalikud tarvikud palun jätta pagasnikusse. Kui on teada, et velgedel esineb turvavõti, palun aseta see nähtavale kohale rehvide ette. Kui on vajadus uute rehvide järgi, palun broneerides räägi juba asjaolud teenindajaga läbi.
 5. Tasumine.
  1. Broneerides on võimalik täpselt andes infot teenindajal vormistada ka arve. Selleks on vaja teada, mis tolli Teie sõiduki veljed on, ning kas need on plekk- või valuveljed. Info põhjal saame saata Teile ettemaksuarve, ning vähemalt 1 tööpäev enne saabumist peaks olema laekumine meieni jõudnud.
  2. Võimalik on tasuda ka kohapeal kaardimaksega. Makseterminal võtab viipena vastu kuni 50 eurot.
 6. Kui töö on teostatud, siis saad teenindaja käest luba sõiduk käivitada ja juhiste abil on võimalik välja sõita.
 7. Täname Teid külastuse eest! Püsigem terved ja hoidkem üksteist!

 

Ettevõttest

KUMMIBOX OÜ on 1998 a loodud ettevõte. Meie peamised tegevusalad on autokaupade müük ja autoteenindused, rehvide ning velgede müük ja rehviteenindused. Meil on Tartus 2 kauplus-teenindust ja Valgas 1 kauplus-teenindus. Kaupu müüme üle Eesti. Autokauplusi ja -teenindusi reklaamime CARBOX kaubamärgi all, rehvikauplusi ja -teenindusi KUMMIBOXi nime all. ...
Kummibox OÜ Teguri 37a, 50107 Tartu Telefon: +372 56 555 22 E-post: info@carbox.ee